| Geezgirl a întrebat:

Sunt o scorpie daca imi evit prietenul cel mai bun, dupa ce l-am sarutat?

Adica, aseara a dormit la mine. Adica prin dormit inteleg nanii nanii. A mai facut asta si inainte. Chestia e ca ne uitam la un film, iar el statea cu capul in poala mea, uitandu-se mai de graba la mine si nu la ce era la televizor.
Eu m-am uitat la el si mi-am aplecat capul ca sa-l sarut. Nu gandeam atunci cand am facut asta. A fost un impuls care m-a surprins si pe mine. Era asa de dragalas si nu am putut sa ma abtin.
Doar ne-am atins putin buzele, iar apoi m-am ridicat si am zis ca vreau la baie. Am zabovit acolo ceva vreme, iar cand am iesit a vrut sa vorbeasca cu mine, dar i-am zis ca mai bine vorbim maine ca ma doare capul.
Si azi am plecat inainte sa se trezeasca si nu i-am raspuns la apelurile date si nici la mesaje.
Iar el tot imi scrie ca "ce s-a intamplat? de ce ma eviti? am gresit cu ceva? hei, am nevoie de tine! nebuno, raspunde la telefon. ce naiba s-a intamplat" ca si cum nu stie sau se preface ca nu am dat-o in bara.

Pareri?

Răspuns Câştigător
| skizz0 a răspuns:

***-l si o sa fie fericit big grin

| Geezgirl explică (pentru skizz0):

Desi raspunsul tau nu are niciun sens, iti dau o funda sa te potolesti.

Probabil nu o sa te ascult, dar in sinea mea stiu ca ai dreptate big grin

12 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu esti scorpie. Dar comunicarea e mereu cheia! Frumos ar fi sa vorbesti cu el si sa vedeti ce si cum. Baftawinking

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Scorpie erai daca il lucrai la psihic si portofel.

| Alexia26 a răspuns:

Esti zodia scorpion?

| VIP3r a răspuns:

Hey, se cladeste ceva foarte frumos, de ce sa il eviti?
Daca nici unul nu are vreo obligatie de ce sa nu iesiti impreuna? Incercati sa va cunoasteti unul pe celalalt, din cate se pare va fi o relatie foarte frumoasa happy

Mult succes happy

| Geezgirl explică (pentru VIP3r):

Ne cunoastem mai bine decat ne-ar cunoaste parintii. Ne stim unul altuia secretele si practic acum cu noi doi ca fiind un cuplu, e doar ciudat.

| Zenithf a răspuns (pentru Geezgirl):

E bine ca va cunoasteti, ar fi pacat daca, pe masura ce va apropiati, sa va uitati unul pe altul. "since we sharing the same bed, we don't share the same dreams anymore".
Baza relatiilor o constituie comunicarea, intelegerea, increderea, cele mai multe relatii care esueaza, o fac din pricina lipsei acestei baze.

| kingsinatuo a răspuns:

Nu, nu esti o scorpie. parerea mea... mai bine iti faci putin curaj si te duci la el sa vorbesti. daca chiar iti place de el atunci poate o sa fiti impreuna. daca a fost doar din greseala ii spui happy

| Geezgirl explică (pentru kingsinatuo):

Ai dreptate, dar sunt putin rusinata, fiindca nu stiu ce a insemnat pentru el.

| lorrettefashion a răspuns:

Hei. that's loveblushing raspunde-i, daca nu are prietena, poti avea o relatie frumoasa cu el

| Geezgirl explică (pentru lorrettefashion):

Nu stiu daca caut o relatie.