| mikaela25 a întrebat:

Sunt plictisita, nu am chef de nimeni, nici macar de iubitul meu, ce credeti? Intrebarea am pus-o tot de plictiseala big grin

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Intrebarea asta nu mi se pare atat de deplasata incat sa primeasca comentarii de genul lui C.Constantin. Ne putem amuza daca consideram ca nu e o intrebare tocmai la locul ei, dar daca te consideri superior celorlati ai putea sa ignori pur si simplu intrebarea, nu esti obligat sa raspunzi. Daca la o intrebare simpla s-a raspuns asa sunt tare curioasa ce raspunsuri ar primi intrebarea " am 12 ani mi-am inceput viata sexuala". Cred ca ajungem sa ne dam in cap din nimic, si sa catalogam oameni pe care nu ii cunoastem, doar pentru o simpla intrebare.Acest site nu cred ca e facut pentru ironii, ci pentru sfaturi, pentru cei ce se simt in stare sa le dea.Ca sa cataloghezi o persoana ca e "curva si pitipoanca" cred ca ai nevoie de anumite informatii sigure. O fata care se plictiseste si are o poza facuta in tir (care e masina personala), e catalogata drept pitzipoanca doar pentru ca a pus o intrebare simpla. Consider ca unii oameni cand sunt stresati de ceva anume, de neajunsurile ce le au in viata, se agata de viata altora fara motiv.Scuze daca deranjeaza comentariul meu, dar la comentarii absurde toti suntem buni happy O zi faina va doresc tutrorwinking

19 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Fata tu n-ai ce face?
mai pui si intrebari de plictiseala cica.
de unde sa stiu eu ce ai tu de nu ai hef de nimic. sau de iubitu; to
fa un control ginecologic daca nai che f de el.
poate ai dop ceva.

mor ma pe voi cand va dati asa interesante.
citeste o carte ce dracu poti sa faci

| Dominicc a răspuns:

Urasc pitipoancele si curvelehappy
asta spune tot

| Dominicc a răspuns:

Hmmmmmmm... asta e.
graba strica treaba.
eu nu-s asa plictisit ca tinehappy sa scriu 3 ore ceva.
eu scriu din fuga.

app. iti sta bine in cabina tirului big grin

| Dominicc a răspuns:

Dupa cum vorbesti.
cunosc genu tau stai linistita.
nu esti singura de pe pamant.

| Dominicc a răspuns:

Draga babyisabela
iar intervin.
Of Doamne.
esti ambasadoare pe aici pe site sa observ...
nu te priveste pe tine ce raspund eu la cine raspund sau cum raspund.
nu te legi tu de raspunsu meu daca nu-ti place fata mea.

aia cu 12 ani.
ce sa le zici. panarame de fete, daramate mintal.
faci sex de la 12 ani? la asta de ce nu comentezi?
aici vad ce mentalitate aveti si voi ca fete.
sariti cu gura la altii dar la intrebarile voastre retorice. mai putin sa va zicca cineva ceva.
asa ca pe scurt. voi 2 sunteti ca 2 tate... mai bine v; ar sta cu dop in gura.
de aia e lumea de tot cctu.
comentati comentarile altora.

sunteti de o mare prostie cu tot cu vorbele voastre.

mai intai invata tu cu cine sa vorbesti, cui sa ii dai sfaturi apoi comenteaza la ce am spus eu.
tiru e masina personala. app?
dap. m-am lamurit si de tine.
nu mai zic nimic...

| IsabelaIssa a răspuns:

Vad ca ai urmat exemplul cu nanilaughing iti dau eu un sfat big grin hay pe la mine ca nu ai tmp sa te plictisesti :* cand mergem in club?big grin

| IsabelaIssa a răspuns:

Cu ceea ce am spus ti-a fost de ajuns sa te ataci si sa te fastacesti in asa fel incat sa nu sti sa dai un raspuns inteligent. Inteligenta la persoane ca tine lipseste cu desavarsire, din cate vad si imi pare rau pentru tine. Nu ma obosesc cu jignirile asa cum ai facut tu pentru ca nu ma cobor la nivelul tau de inteligenta care e foarte scazut. Iar cand spun masina personala ma refer la masina familiei. Iar daca sotul detine aceasta masina o consider personala. Astept si alte comentarii, dar ia-o usor sa nu iti obosesti neuronul happy

| kaya a răspuns:

Fa ceva si vezi cum iti trece plictiseala, fa ceva folositor si util si nu te mai gandi la plictiseala, ca daca stai asa nu scapi niciodata de ea.Iesi la un suc cu prietenele sau cu prietenul tau, citeste o carte, vezi un film gasesti tu daca vrei intr-adevar sa scapi de plictiseala.

| mikaela25 explică:

Hmmm... C Constantin raspunsul tau mi se pare stupid, mai bine taceai ca oricum esti varza, pai daca nu mai poti tu de mine ca ma plictisesc atunci de ce te-ai obosit sa imi scrii? vezi ca habar nu ai.hai ca uite asa cu unii ca tine imi trece plictiseala, pfff

| mikaela25 explică:

A big grin inca ceva tot la tine ma refer Constantin, sa mai iei si tu niste lectii de scris corect ca esti analfabetic rau, nu sunt perfecta nici eu dar nici ca tine, frate am lesinat de ras si mai zici ca mori cand ne vezi asa interesanta, pai mai bine interesanta decat analfabetica, corecteaza-te pe tine si dupa vino cu raspunsuri de 2 lei...

| mikaela25 explică:

Oooo... ok atunci, ma cunosti de undeva? cred ca nu, nu poti sa iti dai o parere doar dupa cateva cuvinte, hai ca nu e o scuza buna, daca te straduiai mai mult puteai devil, nu vreau totusi sa ma cert cu tine nu are rost.have fun

| mikaela25 explică:

Mdea.asta a fost cu directie...nu iti dau explicatii tie.deasta ai comentat u ca urasti "curvele"pentru ca m-ai vazut in cab tirului, esti haios, dar asta nu inseamna ca eram undeva anume, nu vreau sa vb urat, nu ma provoca, si poate nu sunt eu, poate, poate, etc.paaa

| mikaela25 explică:

Oooo. ti-ai bagat si prietenul in mizeria asta...bv bv.laughing rolling on the floor sunteti penibili, frate nu am dat in cap nimanui. dar voi (tot de plictiseala) raspundeti.pateticilor,dar nu stiu oare cum situl asta accepta cuvintele astea vulgare pe care le folosesc persoane ca voi de tot ***-ul...doamne cred ca va afectat criza rau de tot.sa veniti ca are sotul meu nevoie de soferi pe tir.tot eu imi fac mila de prostovani ca voi.vai mama voastra saraca de ea.hai have fun. o seara faina in continuare

| mikaela25 explică:

Da, da, cum zici tu...si ciocolata invelea:-@. Issa \m/wwwaaazzzaaaappppp\m/. App te intreaba Issa ce inseamna cuvantul "amuzica" :)) :)) :))

| aleksy a răspuns:

Du-te fa nannnnylaughing

| -TattO- a răspuns:

Tiru masina perrsonala ma?laughing))))))))

numai curvele stau ma si au casa in tir.

voi nu ganditi ce ziceti. si mai spuneti de asta oh go on

aolo... ce mentalitati frate!

ma fetelor, nu imi radeti de altu.
SUNTETI PRAF VOI.

| -TattO- a răspuns:

Nus prieten cu elhappy
ma amuzica capacitatea voastra de maimute.
nu o implica pe mama aicihappy
implico pe mata.happy
si ramai la tir ca de altceva esti apa distilatahappy sau pipi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza u trebuie sa iti gasesti ceva de lucruu poti sa-ti gasesti chiar un hobi si chiar si o alta traba... daca iti place sa te distrezi deschide calculatorul intra pe mess.net...chestii din astea
Acesta este sfatul meu pentru tine'