| syd2 a întrebat:

Mor de plictiseala, are cineva chef de vorba?
Ce credeti despre eutanazie?

10 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eutanazie?
Cred ca este un lucru rau sa vrei sa-ti iei viata doar pentru ca ai patit ceva ingrozitor, cu toate ca pentru unii bolnavi incurabili care au dureri cumplite ar fi o solutie cat de cat nedureroasa, parerea mea.Ar scapa de un chin.
In rest mi se pare chiar in regula sa decizi eutanasierea unui animal foarte bolnav care s-a ranit ingrozitor si oricum va muri.Intr-un fel il scapi de un chin. Daca ar putea sa vorbeasca sunt sigur ca si el ar face la fel.
Sper ca nu am gresit si ca am dedus bine la ce te refereai...nu am inteles prea bine intrebarea.

Da, intreaba ce vrei. ^_^ Sunt aici oricand ai nevoie de mine. :))
http://giphy.com/gifs/hold-me-close-enough-VHiKxdDRO0pws

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Bine punctat la fel gandeam si eu.
http://giphy.com/gifs/feels-karneval-gT3NMnlQ7p9AY

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Vad ca nimeni nu are chef de vorba, vorbim noi atunci ok?, hai spune-mi ce planuri ai pe viitor daca nu ti-i lene desigur.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Spun in mesaje ca nu vreau sa afle cei de la SRI laughing

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

De ce ai trimis prin felicitari? Oricum nu aveam sa spun la nimeni. :P
http://giphy.com/gifs/anime-girl-kawaii-MXAPA2JH9GS4g

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

De ce? Pai in mesaje nu am incredere. Alea iti apar cu diferenta mare cand le trimiti... felicitarile le primesti aproape instant. De aceea.

| Suck a răspuns:

Oricum suntem prea multi.

| syd2 explică (pentru Suck):

Pentru asta exista homosexualii rolling on the floor

| Suck a răspuns (pentru syd2):

Sunt tot mai multi de ăia.

| syd2 explică (pentru Suck):

Ce sa facem daca Obama nu poate sa-si puna armasaru in frau.