| anonim_4396 a întrebat:

Sunt sanse mari sa ramai insarcinata daca o faci cand esti in timpul menstruatiei?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Şansele sunt MICI, aproape neglijabile ( de obicei atunci eşti în perioada cu fertilitate scăzută )...

Depinde de la persoană la persoană, de ciclul tău menstrual, de momentul ovulaţiei, eventuale dereglări, poate o ovulaţie spontană, etc.

| neutrino a răspuns:

Sansele sunt mici, dar sunt.

| Brâncuşi a răspuns:

Si da si nu...acum depindehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a mai dat raspunsul la aceasta intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,oricand poti sa ramai insarcinata daca nu te protejezi sau daca s-a rupt aia.
Du-te la ginecolog dupa ce-ti trece.

| LostInBubble a răspuns:

Foarte, foarte mici. happy

| jhonsmyth a răspuns:

Nu....Nici cea mai mica sansa nu ai, eu mereu fac Sex cu prietena si cand e pe stop nu folosesc prezervativul! Baftahappy

| Sim0 a răspuns:

Exista o sansa. Mai scazuta dar exista. Daca isi da drumu in tine si daca menstruatia dureaza un pic mai mult timp, iar ovulatia intervine ceva mai devreme in ciclul tau menstrual, s-ar putea sa ai o surpriza neplacuta. Asa ca mare grija :*.

| essther19 a răspuns:

Daaaaaaaa,eu am incercat asta si sincer, mi-a parut rau dupa vreo luna, 2.....nu iti recomand nici tie, asa credeam si eu ca nu raman, din pacate inevitabilul s-a intamplat.

| elizsabetta a răspuns (pentru essther19):

Inca nu am incerca. vroiam doar sa stiu.k daca se intampla sa stiu la ce sa ma astept.Ms mult

| essther19 a răspuns (pentru elizsabetta):

Nici sa nu incerci! Multa sanatate!