| anonim_4396 a întrebat:

Sunt si eu unul de ala cu "ce sa fac sa ma placa",sau ceva de genu,dar la mine e ceva diferit,chestia este ca eu nici nu stiam cine este ea,dar ea zambea si incepu sa rada de fiecare data cand trecea pe langa mine,dupa doua saptamani mi-am dat seama ca ma place,dar ea este intr-o relatie cu altcineva,si vorbeam cu ea ca intre prieteni,cu glume,cu de astea,infine,dar de cand a inceput scoala de la inceputul anului,incepuse sa imi placa de ea,fara nici un motiv,iar acum de fiecare data cand ma intalnesc cu ea nu mai pot sa mai vorbesc, ironia este ca prin mesaje vorbim ore intregi...Cum pot sa fac sa vorbesc cu ea cand ma intalnesc,chiar daca are prietenii ei langa?! App:nu suntem la aceeasi scoala, doar ne intalnim pe drum!

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

Pai daca o sa stai ca prostu, ca prostu o sa ramai... Scuze pentru limbaj. Trebuie sa ii spui. Poate si ea vrea dar nu stie daca tu vrei sau poate vrea sa te tina in suspans

6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Chestiile astea nu se invata citind de pe net, tine de experienta si de respectul de sine. keep tryng

| SebastianCMT a răspuns:

Invit-o la un suc/cafea/film. Si spune-i cu tupeu ce simti.

| SingleForOne a răspuns (pentru SebastianCMT):

Buna idee la tine sebastian, numai ca eu ma intalnesc cu ea pe drum si ma intreaba pur si simplu "ce faci", iar eu stau ca prostu si ma uit la ea si nu stiu ce sa spun, asta e problema...

| Cost1n1947 a răspuns (pentru SingleForOne):

Frate,esti baiat. ia-ti inima in dinti si spune-i ce ai de spus! Incercarea moarte n-are!

| SingleForOne a răspuns (pentru SebastianCMT):

Daaaa...bine spusm, nu m-am gandit la asta...mersi tarnicerubig grin

| SebastianCMT a răspuns (pentru SingleForOne):

Cu placere.

| SebastianCMT a răspuns (pentru SingleForOne):

Pai daca o sa stai ca prostu, ca prostu o sa ramai... Scuze pentru limbaj. Trebuie sa ii spui. Poate si ea vrea dar nu stie daca tu vrei sau poate vrea sa te tina in suspans