| Sara2 a întrebat:

Sunt traumatizata, azi noapte cand ma duceam pana la farmacie am fost rapita de un tip necunoscut pe strada, m-a inchis in boxa al unui bloc si m-a batut rau m-a strans de gat, si mi-a spus ca se distreaza de minune apoi m-a incuiat in boxa si a plecat si m-a lasat pe intuneric muream de frica, s-a intors dimineata m-a impins si mi-a zis sa zbor, imi este o frica ingrozitoare ca ar putea sa imi faca din nou rau, ce ma sfatuiti sa fac? tremur de innebunesc, imi este foarte frica, imi este frica sa nu fiu rapita cand voi fi cu prietenul meu pe strada, imi e teama sa ii spun mi-e frica sa povestesc cuiva, ma simt ingrozitor nu stiu ce sa mai fac, ce ma sfatuiti sa fac? am plans toata ziua azi nu imi pot reveni

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Scuza-ma,ai lipsit o noapte intreaga de acasa si nu s-a impacientat nimeni?
Nu are nimeni grija ta?
Daca este reala povestea ta, nici acasa nu trebuia sa ajungi, trebuia sa te opresti direct la Politie!

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Spunele parintilor si du-te la politie

| Sara2 explică:

@grecee12 eram singura acasa
@puffy pe net nu ma cunoaste nimeni de aia am curaj sa zic

| push2gl a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te destainui parintilor, cu care sa te duci la Politie apoi

| lo a răspuns:

Sa lasi frica deoparte si sa te duci la politie urgent,sa le povestesti ce ti s-a intamplat,doar asa poti preveni sa iti mai faca tie sau altei peroane rau! Vorbeste cu parinti,cu prietenul, prietenii pentru a te simti mai protejata, mai in siguranta! Nu lasa un maltratator in libertate1

| iLexii a răspuns:

Mona, ce ti s-a intamplat este chiar ingrozitor. trebuie sa spui la cineva. la mama ta, la prietenul tau. Parintii tai stiu cel mai bine ce este de facut. si nu mai merge singura pe strada noaptea. este foarte periculos. acum incearca sa uiti. desi este foarte greu stiind ca acum puteai sa fi pe cealalta lume. crying Imi pare foarte rau pentru tine. sper ca ti-am fost de ajutor.Ai grija de tine :*:*

| Anonim_7591 a răspuns:

Deci iti este frica sa spui cuiva dara i postat o intrebare in care ai povestit tot pe un site pe net? Nu ti se pare cam trasa de par? Mrg vb cu cineva din familie neaparat daca e adevarat ce ai spus. NU CU PRIETENI!

| Colla a răspuns:

Ia'ti un electrosoc, sau un spray paralizant pentru autoapararelaughing

| jolie_9206 a răspuns:

Mona.ce s-a intamplat este foarte groaznic.crede-ma, ma insapimanta. SPune-le parintilor tai si mergi la politie.Se va gasi persoana si vei scapa usor dar intre timp nu iesi pe afara.Nu lasa lucrurile asa straight face

| AddictedToMDMA a răspuns:

Draga, ai gresit categoria. t/a este putin mai jos happy

| Loxylo a răspuns:

Du-te la politie

| rechinusrk a răspuns:

Tu vorbesti serios ca mie imi suna ca o mare caterinca straight face