| TVDxDamon a întrebat:

Care e cel mai ingrozitor film de groaza pe care l-ati >vazut?:
Vreau sa tremur de frica love struck
FUNDOC + VOT!

Răspuns Câştigător
| pitbull60 a răspuns:

Sincer.pe mine cel mai tare m-a tinut in tensiune The Grudge 1 si 2...bestial filmu.si crede-ma ca am vazut aproape toate filmele horror.sau mai era The Exorcist, cel vechi.nu cel al lui emily rose. oricum uita-te la astea si o sa vezi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pitbull60 sunt de acord cu el, si eu am vazut the Grudge 1 si 2 si este wow. te tine in suspans. este super

| deea_8049 a răspuns:

haunting of winchester house :-ss cel mai tare