| gabitzapapusika2000 a întrebat:

Sunt un pic cam plinuta dar vreau sa ma combin cu un baiat care stiu de la prietena mea ca ma place credeti ca am sanse?
dau funda la cel mai elaborat raspuns

Răspuns Câştigător
| AmyBia a răspuns:

Da ai avea sanse....depinde si de baiat daca crezi ca se potriveste cu tine......de ex eu sunt fata si am fost impreuna cu un baiat de clasa a 8 iar eu sunt clasa a 5 a(ne-am si sarutat)

| Silviu591 a răspuns (pentru AmyBia):

Wooooooaaaaw! v-ati si sarutat! cum de? laughing))

anyway..nu conteaza daca esti plinuta..trebuie sa te placa el..si vad ca deja ai aflat lucrul asta..deci de ce ne mai intrebi daca ai sanse cand stii ca ai?

7 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Pai vorbeste cu el, iesi cu el si iti dai seama daca tine la tine sau doar isi bate jochappy.

| gabitzapapusika2000 explică:

Da ideea era ca nu sunt sigura ca mai face si glume proaste

| poopsik15 a răspuns:

Desigur ca da)))nu importa cum arati)))stii eu as spune ca daca si esti mai plinuta e si mai bine)(va avea de ce sa apuce) si asta e bine. mult succes si ai mai multa incredere in tine

| Stefiiiiii a răspuns:

da esti proasta fara suparare.pi daca zici ca te place de ce mai intrbi de sanse?

| gabitzapapusika2000 explică (pentru Stefiiiiii):

Prietena mea mi-a zis dar mai face glume proaste si credeam ca nu e adevarat

| Experta a răspuns:

Sigur ca ai sanse, Sunttt fffff sigura, da tu te'ai intrebat daca el vrea?, Iti urez Bafta in relatie,