| SERIALS a întrebat:

Sunteti de acord ca sexul e cel mai bun medicament pentru orice?

11 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Absolut! Uneori se ia si in loc de apa!

| RAY a răspuns:

Daca ai cu cine sa-l faci da

| LoveSleep a răspuns:

Eu as fi, dar cancerul zice că nu e.

| minrest a răspuns:

In general da, dar pentru hemoroizi, in cazul tau, nu e.

| SERIALS explică (pentru minrest):

Ce is hemoroizii si cum apar?

| minrest a răspuns (pentru SERIALS):

Hemoroizii sunt niste galme dureroase, langa anus, la interior sau exterior, favorizate de constipatie si diaree, si atunci normal ca unele tipuri de sex ii agraveaza. Pe asta mi-am bazat gluma.

| SERIALS explică (pentru minrest):

Si din cauza sexului dur in poponet apar astfel de chestii? Cine sunt predispusi sa se imbolnaveasca?

| minrest a răspuns (pentru SERIALS):

Nu stiu daca apar si de la sex. Sunt predispusi cei cu scaun tare sau moale, si exista si o predispozitie genetica.

| alexsil05 a răspuns:

Atata stiu ca sexul te calmeaza de 10 ori mai repede decat un medicament, Testat Clinic