| nobody_9468 a întrebat:

Sunteti impotriva relatiilor fara obligatii?
batting eyelashes
Ma refer la acele relatii in care toata lumea va stie impreuna, fericiti si de fapt fiecare face ce vrea.Relatii aparente la zic euhee hee

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da şi nu.
Nu ma nimic cu cei care practică aşa ceva dar eu nu aş practica. De ce? E simplu!
Pentru că prea puţin spre deloc îmi pasă mie de aparenţe.
Dintre gura lumii, restul' şi mine, cel mai important sunt eu.

Salut!

| Flav a răspuns:

A, sex si cam atat, nu? Mi se pare mie sau doresti sa ne etalezi ''poponeata''? Ia zi-ne, in ce esti tu implicata, a?

| alexandru_4652 a răspuns:

Nu sunt impotrivahappy pnm dupa mine e mai bine.

| emy_8408 a răspuns:

Nu sunt impotriva...nu am avut niciodata o "relatie de fatada".