| hamilion a întrebat:

Testul de sarcina l-am facut la 3 luni si jum dupa contactul sexual si a iesit negativ, credeti ca am motive de ingrijorare?

Răspuns Câştigător
| ElenaMaria a răspuns:

Un test de sarcina iti da un raspuns concret dupa 21 de zile. Dupa 3 luni indiferent de pret el trebuia sa iasa pozitiv daca era. Daca menstra a venit nu iti face griji. Daca nu a venit da fuguta la un medic ginecolog.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Testul de sarcina se face la 21 de zile dupa contactul sexual neprotejat.
daca tu l-ai facut la 3 luni si ti-a iesit negativ atunci poti sta linistita ca nu esti insarcinata.

| thereforyou a răspuns:

Esti extrem de obsedata, pui de 10 ori o intrebare de rahat si primesti de fiecare data raspunsuri dar tu tot continui. Cred ca prietenul tau regreta ca a avut contact sexual cu tine, cred ca i-ai facut capul calendar.

| mrrry a răspuns:

Nu in niciun caz...
Testele de sarcina sunt ff sigur 99%
PwPii

| bembema a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 3 ori deja...nu te`ai lamurit? asteapta ink 6 luni, daca iese ceva esti gravida daca nu poti sa te linistesti, oare pana peste 6 luni cate intrebari mai puithinking