| totenkopfSS a întrebat:

The question is: Cum supravietuiesti din depresia aparuta in urma unei deceptii?

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Plangi cand simti nevoia, oricum nu ai cum sa fugi de durere. Asa ca traieste-o.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*** logica.

| AlinaN a răspuns:

Pai nu se moare din atat.Ca sa treci mai repede peste deceptie trebuie sa iti ocupi timpul.Cat mai putin timp liber ca sa n-ai timp sa-ti aduci aminte.Fa un sport care-ti place, iesi mai des cu prietenii, fa-ti prieteni noi etc...Cu timpul o sa-ti treaca

| totenkopfSS explică (pentru AlinaN):

Cat mai putin timp liber, ca sa n-ai timp sa-ti zbori creierii?

| AlinaN a răspuns (pentru totenkopfSS):

Ideea era sa-ti ti mintea ocupata cu altceva.Mai exista viata dupa o despartire, una frumoasa chiar.NIMENI nu e de neinlocuit!