| Deathness a întrebat:

Ti-ar placea o iubire precum "Romeo si Julieta"?

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu. Cred că aş vomita de trei ori pe zi.
Ah... iar finalul acelei iubiri, hai să fim serioşi. Mor de cancer pulmonar pentru că fumez ca un turc dar nici chiar aşa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu, ca e tragica.hee hee

| Miauti a răspuns:

Eu cred ca kittyEmina nu a citit romeo si julieta...

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Nu mai este la moda.Acum dragostea se misca foarte iute.

| LoveAngel223 a răspuns:

Cam asa dragoste am eu (o dragoste nepermisa) bine acum sper sa nu ajungem sa ne omoram

| Christina a răspuns:

Finalul e trist :-s

| abcdefg a răspuns:

Mi-ar placea sa stiu povestea de la cap la coada

| JustShadows a răspuns:

Buna!happyMm, nu chiar atat de tragica, precum e povestea celor doi indragostiti. Mi-ar placea insa sa gasesc pe cineva care sa ma iubeasca mai presus de bani, sex si aspect fizic.Adica ma rog. Ce au trait Romeo si Julieta e ok, insa fara sinucideri, e draguta ideea de uniune pe vecie, prin.sufletul lor, dar daca ar fi luptat poate ca"erau si-acum"hee hee. Ai grija de tine!happy

| IngerPierdut a răspuns:

Mai bine iubim si traim decat suferim si murim! happy Faptul ca nu au putut fi impreuna reprezinta suferinta, iar finalul tragic spune totul...

| mymy a răspuns:

Pai nu chiar dar pe aproapewinking

| georginika a răspuns:

O iubire da, dar un asemenea final nu big grin

| alwaysStyles a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu cred ca exista asa ceva numai in filme exista asa iubire.Am fost de f multe ori dezamagita in dragoste si n-am avut parte de o iubire adevarata precum Romeo si Julieta.

Răspuns utilizator avertizat