| Dragosss0127 a întrebat:

Tocmai ce mi-a iesit capul penisului afara.De cand mi-a iesit simt o surere foarte mare atunci cand stau intins sau in fund.Ce pot sa fac sa scap de dureri? !

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista posibilitatea ca penisul tau sa fie afectat de fimoza sau sa fi reusit prin decalotarea fortata a glandului chiar sa ajungi ca penisul in acest moment sa fie in stadiul de parafimoza. Consultatia medicala in astfel de situatii devine obligatorie deoarece netratata la timp atat fimoza dar mai ales parafimoza pot afecta foarte grav functionalitatea penisului tau. Trebuie sa te prezinti la medicul de familie pentru trimitere la urologie, sau sa te prezinti tu direct pentru a fi consultat de un medic urolog, si asta cat mai urgent fara amanare. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Consulta un medic nu e de gluma!