| Cr1sT1aN a întrebat:

Cum sa scap de usturimea de pe capul penisului?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te duci la un medic dermatovenerolog si iti tratezi infectia (probabil dobandita sexual) pe care o ai.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai unde. puii nostri l-ai bagat (neprotejat!)?! Cere-i lui mama crema de galbenele, sau bate niste foi de varza alba, si pune-ti tampon acolo cu zeama rezultata!

Dar asta asa, de maxima urgenta, si maine fuga la medicul dermatolog, ca altfel risti sa se agraveze, si nu e de joaca!

Abh
| Abh a răspuns:

Mergi la un medic dermato-venerolog, poate ai contactat o boala venerica.

| Anileda a răspuns:

Doctorul te asteapta!

| florg78 a răspuns:

Singura varianta de urmat e sa mergi la medic, pentru ca nu dai nici un detaliu cum te-ai ales cu aceea usturime si oricum find un organ destul de sensibil si de important nu e indicat sa urmezi sfaturile date de noi aici. fa-ti o igena locala cit mai corecta si mai des posibil si mergi la medic, fara jena.succes

| hahaha a răspuns:

Taie-lwinking

| MICHAel a răspuns:

Pai daca ii dai in cap toata ziua rolling on the floor))

| vlad24tm a răspuns:

Scuipalaughing scuze nu m-am putut abtinetongue Depinde de la ce te ustura daca te-ai lovit de ceva o sa treaca. dar mai bine du-te la medicwinking

| C0SmYN a răspuns:

Numai da la laba atata...

| vizi a răspuns:

Foloseste Flexul... o sa ramai uimit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalate cu apa si sapun mai des.si nu-l freca prea tare.se supara si te scuipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saliva de bibilica. alin plugarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i in continuare in cap, pana ii sare Zmaltu'

Răspuns utilizator avertizat
| Catii a răspuns:

Taie`lwinking.

daca il dai prea mult in caplaughing.

Du`te ma la medicwinking