| stefania032010 a întrebat:

Tocmai m-am impacat cu prietenul meu, dar nu stiu ce sa fac ca sa-i capat increderea. Nu ma crede in niciun fel si nu stiu cum s-ai arat ca ar trebui sa aiba incredere in mine. E si un tip foarte gelos si posesiv, dar chiar nu stiu ce sa mai fac. Mi-a spus dupa ce ne-am impacat ca el isi va nota toate greselile mele si cand o s-ai ajunga pana peste cap o sa mi le spuna pe toate, eu as prefera sa ma ajute sa imi dau seama unde gresesc in vrreun fel dar el nu vrea. Cum as putea sa il conving? Un sfat va rog. Chiar am nevoie

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ca sa iti dai seama unde gresesti punete de mai multe ori in locul lui.Si eu sunt gelos si posesiv dar nici chiar asa sa le zic pe toate deodata.Ii zic unde greseste si sa nu mai faca. Poate el e gelos cand iesi u pe afara chiar si cu fetele ca se uita baietii dupa tine si nujt ce.Parerea mea este ca ar trebui sa fi putin mai dura ca mai mult ca sigur te-a vazut o fata care pune la suflet si profita putin. Spune-i ce nu iti convine si daca nu e de acord cu ce ii zici u atuncea cauta pe altu.Baieti sunt mii si mii nu trebuie sa stai cu unu care iti face viata ca la puscarie

2 răspunsuri:
| jubike a răspuns:

Ca sa-i castigi increderea e nevoie de timp asta in primul rand, iar in al doilea nici el nu actioneaza bine facand asta ar trebui sa iti dea libertate totusi chiar daca e gelos si posesiv. Daca gelozia a aparut intr-o relatie atunci relatia aceea nu mai are sanse prea mari sa continuewinking. BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt gelos ...prietena mea se joaca mai mereu cu alt baiatoh go on...dar le als pe toate sa treaca. poate timpul le va rezolvastraight face