| Cr7adi a întrebat:

TPU ajutati-ma cu niste sfaturi.Am 17 ani si imi place de o fata de 16. Totul a inceput cand mi-am pus o poza pe facebook.Mi-a dat like si mi-a facut un compliment fara sa o cunosc. Apoi peste 10 min aveam like din partea ei la toate pozele.Ea m-a salutat prima si de aici a inceput o conversatie frumoasa.Am invitat-o sa ne vedem la un local si mi-a dat nr ei.Am flirtat cu ea pe fb. Apoi a doua zi seara a pus mai multe statusuri din care inteleg ca ii este dor de fostul sau prieten.M-am simtit prost...Am zis ca e frumoasa si merita sa am rabdare.Azi mi-a zis ca e suparata dar ii trece, dar nu prea mai vorbeste si ca fostul prieten nu o mai baga in seama deloc... Miercuri avem intalnirea (sper sa vina) Ceva sfaturi FUNDA

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Explica-i ca atunci cand ii este foame, o persoana mananca.
Cand ii este sete, o persoana bea apa.

Cand ii este dor, atunci o persoana incearca sa iubeasca.

Nimeni nu spune ca trebuie mereu sa fie aceeasi mancare, apa, persoana.

| Fernando9Torres a răspuns:

*Generatia dragostei online* laughing).....ai putina rabdare, dar fii atent daca vezi ca vrea sa "fuga" "fugi" dupa ea(nu o lasa sa isi piarda interesul fata de tine)aaa si inca ceva NU FRIENDZONE!

| FrateleAndrei a răspuns:

Fetele au toane.Ai puţină răbdare.