| djalexandrual a întrebat:

TPU! FuNdzTsA! Ce pot face sa am ureche muzicala?(sa nu mai fiu >afon)?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Vocalize cat mai multe pe zi, insa din placere. Canta caraoke, canta cat mai mult, cu vocea ta, nu canta fals...Nu te forta
Am auzit si ca oul crud, ori galbenusul ori albusul thinking ori amble, baute ajuta:-D

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

AA da, era sa uit, incepe cu meldii mai usoare

| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
din pacate e destul de greu sa iti formezi urechea muzicala,sau sa poti canta bine.
ori ai, ori nu ai talent.
ca sa „simti" ritmul ai putea incepe sa canti la un instrument gen tobe, chitara.

| DonAnonymius a răspuns:

Iei lecţii de canto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face nimic in aceasta privintawinking.