| andreiutsssa a întrebat:

TPU help! sad cand incerc sa descarc pozele din telefon in calculator cu cititorul de card nu imi da voie sa copiez sau sa mut nimic. sad imi apare o eroare "the request could not be performed because of an I/O device error." ce sa fac? sad am nevoie urgent de o solutie si scuze de categorie dar asta e cea mai populata :d

2 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Poate tii stricat cititorul de card. sau ii ceva bai de la calculator. Eu zic sa chemi un prieten, poate te poate ajutawinking

| adrianlari a răspuns:

Si eu am aceiesi problema dar cand bac telefonul in lat pc merge fara nici o problema dra la mine nu
merge sa descarc poze de pe orice al tel in pc-ul meu dar de pe al meu nu si eu astept un raspuns
va multumesc