| Wolfy5 a întrebat:

TPU sal... am si eu o intrebare. vreau si eu sa stiu ce sa fac. am un prieten foarte bun ..si ma rog e si iubitul meu, da recent familia lui s-a mutat in Germania si in curand va merge si el,, si el ma iubeste foarte mult dar vrea sa stea cu parinti lui, si si eu il iubesc enorm de mult, si chair nu stiu ce sa fac as vrea si eu sa ma mut in Germania langa el, dar din nefericire mama mea e in Italia si nu vrea sa se mute in Germania ( eu am ramas in Romania ) si frate,,, nu stiu pentru k il iubesc si nu vreau sal pierd voi ce ma sfatuiti sa fac? si nu stiu frate, chiar >>. nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Ce aiurea pentru tine.nu prea ai ce sa faci decat sa speri ca se vor razgandi si el va ramane in Romania, dar daca va iubiti asa mult poate o sa rezistati si la incercarea asta

| MasterYoda a răspuns:

Muta-te in Liechtenstein

| AnonimKidd a răspuns:

Intr-adevar nu prea ai ce sa faci, caci decizia ii apartine.Dar el vrea sa plece doar din motivul ca parintii lui sunt acolo? Sau din altul (ex:studiile, servici etc...).Eu zic ca daca intr-adevar te iubeste va ramane cu tine.Relatiile de la distanta nu prea functioneaza, dar poti incerca.Bafta!

| Wolfy5 explică:

Poi frate, el mi-a spus, si daca oricum ma mintea emm sunt prietena foarte buna cu paritii lui si fratii lui stiu orice miscare de acolo ..doar k parintii lui si fratii nu stiu ca suntem together...>, si k vrea acolo pentru sc, pentru fami, si sa devina ceva bun... bine chestia asta nu prea am inteleso. da ma rog,,. si frateee k si mie mi-ar placea sa merg acolo >.> ar fi mult mai bine pentru amandoi eu sa raman cu el cal iubesc din toata inima si el sasi indeplineasca visele alaturi de mine. frate,. intelegeti, da ma rog oarecum poate se va sfarsii bine