| OodanteoO a întrebat:

TPU.Sunt intr-o dilema.Ma puteti ajuta? Dilema estebig grinaca o fata de saruta, si apoi vrea sa intretine un act sexual intr-un moment cu tine iar apoi zice ca e speriata si ii e frica.CE inteleg din toate astea? ajutati-ma va rog. iNTRE ASTEA 4 VARIANTE:
1 E nehotarata

2 E nebuna

3 E indragostita de tine dar nu vrea inca sa intretina un act sexual

4. Este interesata si de alti baieti

Răspuns Câştigător
| AndreiS25 a răspuns:

Heeheee tongue ce vremuri...
Banuiesc ca eusti un tip asa mai dur nu tongue asatai si place la tine banuiesc tongue dar in dormitor trebuie sa fi un DOMN tandru magaieli sarutrui etc... daca nu stii cum sa fi tandru uitate la un film cu scene de dragoste tongue serios te va ajuta.

| OodanteoO explică (pentru AndreiS25):

Merci omule, pentru sfaturi cred ca u ai trecut de vreo o suta de ori nu laughing tongue in fine merci din nou.xD; gg

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca te-ar vrea si nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca a avut un impuls in a face asta, dar e nesigura. Comunica si spune-i tot ce crezi ei. Poate nu e destul de pregatita. Poate crede ca daca face asta, nu vei mai vrea altceva de la ea. Intreab-o pe ea si afla.

| OodanteoO explică (pentru anonim_4396):

OK

| izza99 a răspuns (pentru OodanteoO):

Poate nu este inca sigura daca vrea sa isi piarda virginitatea sau nu...trebe sa o iei pas cu pas si cand o sa fie pregatita atunci o sa isi piarda virginitatea

| AndreiS25 a răspuns:

5. E doar fata cine le intelege?
nu bro stai chil e doar speriata big grin
ee un pas mare pentru ele sa isi piarda virginitatea.
Daca u nu-i prezinti suficienta incredere nu o sa o faca cu u. fi tandru nu o inpinge mereu. aaa si beee safe use condom big grin

| OodanteoO explică (pentru AndreiS25):

Merci omule ca mi-ai spus, dar e o singura problema :Nu stiu cum sa fac, nu sunt genul de onm tandru si in plus e mai aproape de varsta mea amandoi avem 17