| Naomi16 a întrebat:

Tpuuu.imi place de un baiat de la mine de la liceu si cred ca din vedere ma stie.ma rog.nu ne salutam sau ceva.si vreau sa fiu cu el pana de revelion pentru ca stiti ca la revelion de obicei iese cu combinatii si eu fac revelionul in alta parte nu cu el si vreau sa ma ajutati dati-mi sfaturi.cum sa fac sa fiu cu el? help. fundaaaaa

1 răspuns:
| tpmarius a răspuns:

Pai nu stiu ai putea sa fii cu mine (tpmarius@yahoo.com) ok scuze glumeama pai nu stiu sa incerci sa il faci sa vorbeasca cu tine s-au sa vb cu prietenul lui sau sa nu stiu contacteaza-ma la tpmarius (id de mess) si iti dau mai multe sfaturi big grin
FUNDA te rog