| ady2005 a întrebat:

TPUUU! Mi s-a intimplat o chestie foarte naspa acum cateva minuteee!
Deci, ma jucam cu pisica, si la un momendat s-a departat de mine, apoi ca si cand s-a uitat in spatele meu, apoi s-a speriat si a fugit de parca. nu stiu. de parca a vazut ceva. eu m-am intors repede, iar in spatele meu nu era nimic! Ce inseamna asta? Am fantome sau ce? Vreau sa mentionez ca mi cam intampla lucruri ciudate prin casa... adica obiectele isi schimba locul. etc.
Raspundeti-mi rapid!

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Din câte știu când este ceva necurat prin casă, sau prin anumite locuri câinii, pisicile sunt primele animale care simt ei pot simți și un cutremur cu câteva minute înainte de a începe.
Lumea de dincolo uneori ne contactează prin vise, semne, care se adeveresc mai târziu deși ne prefacem că nu există ei sunt aici sunt precum vântul nu-l vezi dar te suflă pe la spate.

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

O pisica se poate speria și de zgomote (având auzul foarte ascuțit), mirosuri, nu înseamnă neaparat ca a văzut ceva de care s-a speriat.

| ady2005 explică (pentru Bondarel99):

Da. poate. dar nu e prima data cand face chestia asta. mereu se uita ciudat in spatele meu...
Si mi se intampla si lucruri stranii prin casa
Eu sunt ortodoxa si casa nu e sfintita...

| Bondarel99 a răspuns (pentru ady2005):

Se poate sa fie și ceva adevărat in asta...numai tu ai observat lucrurile astea?

| Violleta2022 a răspuns:

Pisica se joaca, nu trebuie sa se speri din nimic, asa se joaca ea!

| Freya1 a răspuns:

Mai bine ai incerca sa nu bagi in seama lucrurile astea crede-ma o sa te ajute daca ignori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebarea ta are mare legătură cu categoria...trecem peste
Tot vorbim de fenomene stranii din cate știu animalele pot simți chestii de genul, asta e ce am mai auzit din povesti dar sfatul meu este sa nu bagi in seama odată ce crezi in Dumnezeu și ești credincioasă El are grijă de tine.

| sweetangels a răspuns:

E mama ta. Face ordine pe de ascuns

| MAX4456 a răspuns:

Din curiozitate - de ce ai ales sa pui intrebarea asta in categoria in care ai pus-o? Just saying.

| ady2005 explică (pentru MAX4456):

Fiindca aveam nevoie de un raspuns rapid, iar aceasta e cea mai,, populara'' categorie