| FLAVIA_7478 a întrebat:

Treama e ca-mi place un baiat si mama e profa lui dar el e clasa a 7 si eu a 4 si toate fetele din clasa mea il plac ce sa fac ca sa ma placa?

19 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Clasa a 4-a? frateeee ale dracu borace vreti de la varsta asta?:Orolling on the floor
eu in a 7-a nu imi placeau nici alea de a 8-a imature toatelaughing in generala relatie=pl sunteti toti imaturi si prostilaughing

| Honeybunny a răspuns:

I zici la mami ta sa ii spuna ca daca nu se combina cu tine nu il trece clasa.

| blaxy a răspuns:

Ahahahah big grinbig grinbig grin:big grinbig grin PFFFFFFF clasa a 4. Fato du-te si te joaca putin cu mingea si stringeti jucariilee din urma ta big grinbig grinbig grinbig grin offf mor de ris.big grin :O

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu cred ca el va place o fata din clasa a 4 a
cei mai mari au alta mentalitate

| Any a răspuns:

Fii naturala!

| MrsDraculescu a răspuns:

Auzi,da doamna "mata" ce o zis despre asta?
nu te`o batut?
copila vezi`ti de scoala ta si nu mai intra pe situri in care se discuta trebuiri de "oameni mari".
copii de azi [ ce`i cu viata ei?! ]
PS: nu te va placea un baiat de a 7a, in general ei se uita dupa fete mai mari, asa ca vezi`ti de treba TA!

| 2dmv a răspuns:

Fratilor,trezirea! Dati sfaturi unei fete de pe clasa a 4 cum sa se apropie de un baiat dea aproape 16 ani? Ce naiba u fatuca du-te si joacate cu barbie si lasa astea, Doamne ce facem aicia promovom pornografia si tampeniile copiilor de 11-12ani? Nici nu-i de mirare ca pe acest site sunt o multime de fete cu varste cuprinse intre 10-15 ani care intreaba cum sasi inceapa viata sexuala,cum sa dea limbi si etc! ia auzi,dar numai in Romania se poate asa ceva! Nui de mirare ca exista asa de multe cazuri de racolari de pe net,pornografie, etc.Of, Doamne ajutane!

| virus5381 a răspuns:

Asteapta pana in clasa a 6-a a 7-a si indragostestete de un baiat identic cu el tongue alta sansa nu prea ai tu a 4-a el a 7-a rolling on the floor.
Copii din ziua de azi rolling on the floor

| Prezidentul a răspuns:

Crek esti nebuna... fata! esti in a 4'a si vrei cu unu de a 7'a? omfg :O ce lume...

| Prezidentul a răspuns:

Ce naibii ti'a venit ciclu la 9 ani? sau 10 cat ai ori esti repetenta si ai 16 ani...

| romeo78 a răspuns:

Nimic. Lasa-l pe el sa aleaga. Probabil si ca varsta ta il face sa nu te bage in seama. Cel mai bine este sa iti vezi de scoala si sa lasi lucrurile sa mearga de la sine.

| kyttu a răspuns:

In primul rand invata sa scrii corect gramatical.
Si-n al doilea rand incearca sa ii vorbesti.
In al treilea rand ce legatura are mama lui cu asta?

| xDudeee a răspuns:

In acceasi situatie sunt si eu! Si mama e profa lui! Iar eu il ador! Nu cred ca il poti face sa te place! O persoana te place din inima! Nu ca esti sexy, sau altele! Te place asa cum esti si cum te-a vazut prima oara!

| AnaEindragostita a răspuns:

In poza arati mai mare... laughing

| klau123ful a răspuns:

Va vaco ce *** vrei ma u clasa 4 si el clasa 7 ce vrei sa te f**a in cur?

| anyska_5562 a răspuns:

Pai nu esti prea mica pentru asta? parerea mea e ca sa fii mereu in preajma lui, nici intr-un caz sa nu-i spui ca il placitongue incearca ca sa nu vorbesti cu colegele din clasa ta despre el.incearca ca numai tu sa stii despre asta.mergi pe linga el chestii de eleaa..." parerea mea"funda?

| mejustme444 a răspuns:

Nu ai sanse...sorry

| Valientin a răspuns:

Ii spui daca te combini la cartela sa vb

| alex01_4163 a răspuns:

Nimic.nu poti sal pui cu forta, lasa-l pe el sa aleaga.