| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa trec un control ginecologic pentru certificatul medical de intrare la universitate.cine stie in ce consta acest control? in fisa medicala o sa scrie daca mi-am inceput viata sexuala? >:"

9 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

La ce facultate?

| nury a răspuns:

Pai asa se cere de facut controlul, ce-i asa "fun"?

| nury a răspuns:

Si daca cititi, cititi corect macar.nu am pomenit nimic de diploma, ce o sa scrie in dimploma etc. Doamnee

| nury a răspuns:

Mai big grin nu are nimic virginitatea mea cu intratrea la universtitate, doar sunt curioasa ce imi va fi scris in certificatul medical rolling eyes sper sa fie clar rolling eyes

| alexa007 a răspuns:

Te cauta pentru diferite boli, o sa te caute sa vada dai ai si hemoroizi sau nu, dar nu cred ca ii intereseaza virginitatea sau nu, nu ar avea dc...la baieti nu ar avea cum sa vada prea bine si sincer acum chiar foarte multe persoane nu ar intra daca nu ar mai fi...acum stai linistita:*

| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai si sincer mergi la universitate nu? bun sa zicem ca ar scrie in fisa medicala ca esti sau nu virgina iti faci probleme pentru asta confused adica nah totusi esti destul de mare ma gandesc k nici maikt'a nu mai crede ca esti virgina nu? :* nu se simti aiurea pentru raspunsul meu dar nah asa este :* in ziua de azi nu mai sunt virgine fete de 14 ani :* si oricum nu cred ca pentru asta tra sa faci control thinking ca..sa fim seriosi dc i'ar interesa daca mai esti virgina sau nu laughing

| RetardedRacoons a răspuns:

Da, de asemenea te cauta si in gura deci ai grija cum dai mita ca sa nu stie toata universitatea ca faci bot nu numai in poze.

| nury a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Mai da amabili mai sunteti. Numai astfel de raspunsuri aveti in cap? am pus o simpla intrebare, poti sa dai un raspuns civilizat nu sa scrii toate prostiile ok?winkingglume proaste si de prost gust

| YouNoob a răspuns:

Asta e chiar fun, face unu si la terminare? happy
Poate o sa scrie si pe diploma "A intrat virgina" / "A iesit rupta-n supapa" lol sincer probabil ca ii intereseaza bolile venerice.