| Oanna07 a întrebat:

Trec printr-o perioada foarte grea. Orice lucru care nu este cum trebuie ma enerveaza si orice prieten sau prietena de-a mea care face o gluma proasta ma face sa pornesc o imensa cearta. Am devenit foarte impulsiva. Ce ar trebui sa fac? Efectiv ma enervez din orice!

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Calmeaza-te!, socializeaza si numai pune botul la orice prajitura de-a prietenilor tai. Daca nu tii la gulme atunci e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca nimeni nu mai e cu tine si toti sunt impotriva ta, astea sunt semnele pubertatii care apar la fete, trebuie sa o rogi pe mama ta (si ea a trecut prin asa ceva ) sa fie mai comunicativa cu tine in aceasta perioada si sa-ti explice cum stau lucrurile, acum depinde si de tine cat de temperamentala esti, cauta mereu sa te gandesti inainte ( de mai multe ori) de a zice sau a face ceva deoarece aceasta perioada este foarte confuza pentru unele fete

| HaHaGirl a răspuns:

Am trecut si eu prin asta de curand ma enerva oricine orice oricand voiam sa stau singura si sa plang ma certam cu toata lumea din orice dar mi-a trecut incetu cu incetu sper sa-ti revii si tu

| ARRMAN a răspuns:

Fa sex mult pana iti rupi pixda in tine, daca nu ai cu cine baga un melesteu, sau un castravete, merge si un morcov, gasesti tu ceva