| anonim_4396 a întrebat:

Tu la ce te gandesti cand spui cuiva"Te iubesc"thinking

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Faptul că propria mea persoană din acel moment trece pe locul doi, faptul că aș putea să îmi dau viața pentru ea în orice moment.

Faptul că mi se pare perfectă oricum își aranjează părul sau oricum se îmbracă, faptul că nu e doar o atracție fizică de moment. Chestii de-astea.

Baftă

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La te iubesc-ul pe care-l simt si pe care-l spun. Nu e logic?
Desi dragostea are atat de putine cu ganditul...

| MMihai a răspuns:

Depinde... Uneori barbații mai și mint, aproape la fel de mult, ca si femeile.

| Азбука a răspuns:

La melci.

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Nu prea stiu...nu am spus nimanui asta sad

| ĄŇÐİ a răspuns:

Cand spun cuvintele "te iubesc" ma gandesc ca imi arat iubirea fata de acea persoana chiar daca iubirea se simte.

| Eeu a răspuns:

Pai thinking

Depinde laughing.

Daca chiar il iubesc. atunci ma gandesc ca`l iubesc.batting eyelashes

Dara daca nu. ma gandesc doar la niste simple cuvinte oh go on.

laughing

:*

| Edd_4925 a răspuns:

La meniul de aseara, la pasarea kiwi, la o modalitate de a salva animalele abuzate, la mama lui Paul, la o halba de vodka si nu in ultimul rand la pictura lui Munch, "The scream", in niciun caz la faptul ca eu chiar simt asta pentru persoana respectiva.

| AlexiaClaudia a răspuns:

Esti dragut...

| Haose a răspuns:

La saruturi, imbratisari, comunicare

| Suhac a răspuns:

La sex![pam pam]laughing

| cherishana a răspuns:

Zambete, fericire.

| Napolitanăăăăă a răspuns:

La tot tot tot :X

| Eusinimenialtabuzz a răspuns:

Eu nu spun la nimeni,,, te iubesc"""":X:X:X

| genutzz a răspuns:

Eu ma gândesc la pasiuni.

| tzushkii a răspuns:

Un Te Iubesc e simplu de zis, dar in momentul cand traiesti aceasta experienta.simti ca til scoate acea pesoana din suflet.pentru ca eu ma vedeam pe mine cand eram cu fostul iubit.pe care l-am iubit atat de mult si nu cred ca il voi putea uita. daca nu ii spuneam o zi Te Iubesc parca simteam un sufoc in mine si simteam ca lipseste sa spun ceva celui drag...de aceea nu e bine niciodata sa te joci cu sentimentele altora si sa pui un Te Iubesc la vrajeaja.pentru ca cei care au trecut prin asa ceva stiu ca suferinta e o rana destul de adanca pe care nu o poti reface cu un pansament sau alchol sanitar ci se revindeca cu dragostea. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă gândesc că simt o atracție infinită pentru persoana respectivă și o admirație și că nu aș vrea s-o pierd. E ca și când aș vorbi cu o parte din mine.

| fetisoara a răspuns:

La o persoana fericita.implinita.te iubesc nu poti spune decat in momentele de bucurie, fericire...dar va spun ...nu ziceti de prea multe ori te iubesc.se urca sa la cap

| Moasea a răspuns:

Eu spun te iubesc, persoanelor la care tin macar cit de cit, care sunt speciale in viata mea. Si cind spun "te iubesc" astept un raspuns asemanator "si eu te iubesc mult"...

| cipri_7523 a răspuns:

Cand spun cuiva Te iubesc...este logic ca daca ii spun cuiva asta inseamna ca o iubesc la nebunie ca imi place de ea ca vreau sa fim impreuna. dar nu trebuie sa spunem asta oricui fiindca putem nimerii o persoana care chiar ne iubeste si cand va afla ca nu e adevarat ce am zis ii vom frange inima