| Christinex a întrebat:

Cum pot arata cuiva ca-l iubesc?

Răspuns Câştigător
| Au_7203 a răspuns:

Pai spune-i asa ii cel mai simplu! sau daca nu vrei spune-i celei/ui) mai bune/un) prietene/n)sa ii spuna :*:*

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

De obicei, atunci cand cineva iti cere dovezi concrete de iubire, el insusi nu iubeste.

| harciog a răspuns:

Fara cuvinte ca Ando.regele caricaturii de la noi.Trebuie sa fii cit mai mult in preajma lui, oricit, pina incepe sa se obisnuiasca cu tine asa. Dupa ce se va obisnui te va cauta singur cind vei lipsi.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii desenezi pe ceva.si-i arati.da nu stiu cum ii vei reprezenta iubirea.ca aia cu inimioara nu prea mai merge,strapunsa de o sageata.fa o inimioara,da mai mare,si in interior desenezi, o masinuta, o vila si un pachet de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii zici fata-in-fata, prin mesaj la telefon sau messenger.Sau trimite-i un biletzel.Nu-ti fie rusine! sper ca ti-am fost de ajutor!

| Christinex explică:

El stie ca-l iubeschee hee vrea doar sa-i demonstrez... ma gandeam sa sar pe el si sa-l sarut thinking dar cred ca e cam exagerat gestul

| Christinex explică:

Faza e ca am mai fost impreuna in trecut si a suferit mult pentru ca nu ii aratam multa dragoste. mi-a spus ca daca ii voi demonstra ca-l iubesc se va intoarce la mine big grin

| Ioana_9544 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu. nu pot sa inteleg nimic ce se intamplawinking

| ExplainedSixinx a răspuns:

Stai mult pe langa el si isi va da seama.dar numai sa te iubeasca si el si sa nu uitam...el ar trebui sa faca primul pass succes.