| nimicaici a întrebat:

Uitati problema mea. Am cunoscut un baiat pe un site care era iubitul unei prietene [ nu facebook.Nu am facebook ] am inceput sa vorbim si alea alea. Ei doi s-au despartit.De fapt,ea s-a despartit de el si dansul a inceput sa se descarce la mine. Acum cateva zile mi-a zis ca ma place, i-am zis si eu ca il plac..pentru ca il placeam..si in seara aia mi-a zis ca ma iubeste chiar daca nu ne-am vazut niciodata. Si eu stiu ca ma iubeste, nu pare genul care sa isi bata joc de fete..Si pentru mine e perfect! Adica e genul de baiat care chiar tine la o fata. unul dintre cei mai rari baietilaughing Faza e ca i-am zis si eu ca il iubesc chiar daca nu prea e adevarat..adica pentru mine e greu ca nu ne-am vazut niciodata si naiba stie daca ne vom vedea.El sta la o distanta de 2 ore si ceva de mine. Nu ne putem vedea,pentru ca parinti nostri nu stiu si nu avem scuze sa plecam. Faza nu e asta, faza e ca nu vreau sa ma atasez foarte mult de el..parca as vrea sa pun punct la tot,dar parca nu ma lasa inima stiind ca el chiar tine la mine si ca este un baiat minunat, dar nici asa nu mai pot sa contiuni.m-am gandit sa mai las putin timpul sa vad cum decurg lucrurile.voi ce ziceti?:-

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GeosBIOS a răspuns:

Este usor sa dai de inteles ca tare tii la cineva pe internet.

| neutrino a răspuns:

Ai sa vezi realitatea cand are sa fie invers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar tu ai scris ca este un baiat minunat si ca ţine la tine. Daca si tu ţi la el la fel de mult, cred ca ar trebui sa va intalniti. Poate ca vei regreta mai tarziu...
Dar totusi... de ce nu faci ceea ce simti? De ce ne intrebi pe noi? Parerile vor fi impartite pro sau contra relatiilor de genu'.
Dar nu uita ca relatiile la distanta nu sunt imposibile, daca ambii parteneri isi doresc asta si daca atractia aia chiar exista! Crede'ma! Succes in a lua decizia corecta!

| Pastiluțăfericită a răspuns:

Poftim? Câți ani ai? Nu vreau să par răutăcioasă dar acest băiat nu are cum să te iubească dacă nu v-ați întâlnit niciodată! În al doi-lea rând, nu gândești? Face aceste lucruri în mare parte pentru că o vrea pe fosta lui iubită înapoi, adică pe prietena ta, și încearcă să o facă geloasă cu tine, știind că îi vei spune iar ea se va întoarce la el!

| nimicaici explică (pentru Pastiluțăfericită):

Am incercat sa spun situatia pe scurt.Am 17 ani.Si daca nu stii tot, si v-am mai asigurat ca chiar tine la mine nu veni cu aberatiihappy