| anoniom a întrebat:

Uite, am o iubita de aproximativ 2 ani.De cateva luni am inceput sa-i spun ca vreau sa ne sarutam, sau sa ne tinem de mana macar, sau imbratisari.In fine, la inceput(primele 2 luni aproximativ) ea a fost de acord cu mine...(dar n-am avut ocazia)si acum nu mai vrea...imi spune ca nu stie ce vrea, ca vrea da pe jumatate.(14 ani ambii)help plzzzcrying

12 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Cred ca tu doar iti imaginezi ca e iubita ta laughing

| DaReZon a răspuns:

Pai daca vrei sa te sarute trebuie sa o impresionezi, sa ii dai un sfat foarte bun la o chestie tensionata. Incearca si tu sa pui mana pe ea si sa incerci sa o mangai cu niste maine calde. Depinde ce fel de persoana este. Succeswinking

| anss23 a răspuns:

Pai voi sunteti prieteni de 2 ani si nici macar nu v-ati imbratisat o data?!

| anoniom explică (pentru anss23):

Imbratisat-1 datasade cam penibil...stau si ma intreb de ce nu vrea(asta e singura proooblema ca in rest imi place totul la ea...

| dedfgv a răspuns:

Fara suparare da nu stiu daca voi doi va putezi numii iubiti...adica iubiti se saruta, merg tininduse de mana(bine nu non stop dar totusi voi sunteti de 2 ani "impreuna" si nici macar nu v-ati imbratisat... okeu cred ca voi nu o sa ajungeti undeva cu relatia asta daca o pot numi asa

adica atata timp cat ea nu te baga inseama eu cred ca ar fi mai bine sati vezi de drumul tau si ea de al ei

si parerea mea in 2 ani nu ai timp sa-ti dai seama ce vrei? eu una cred ca deja te-a uitat si pentru ea nu mai contezi

| anoniom explică (pentru dedfgv):

Mai da ea chiar tine la mine, ma iubeste(stiu asta)...si eu o iubesc mai mult decat orice...da nu stiu ce are.e posibil sa se teama?

| qDr0g a răspuns:

Eu spun ca la varsta de 14 ani nu e timpul potrivit pentru sarutari happy
Va recomand sa va imbratisati>sarutarile nu se practica decat atunci cand cei doi prieteni sunt foarte apropiatihappy
Spune-i ce simti pentru ea si ca iti place de eahappy
Poate o seduci tulaughing
funda?happy

| Kiraa a răspuns (pentru qDr0g):

Ba E Timpu Potrivit e_e"

| Ankatania a răspuns:

straight face ai iubita de 14 ani si nici macar sa va tineti de mana? bai.e destul de trist...este o pierdere de timp deja. puneti capat relatiei si gata...

| anoniom explică (pentru Ankatania):

Bai pentru voi e spimplu sa spuneti,, pune capat relatiei si gata,,.Da puneti-va in locul meu.+ca ea ine la mine da e timida(cred) da habar nu aveti cum e.

| Ary18 a răspuns:

Voi suntei de 2 ani impreuna si nici macar nu v-ati imbratisat? Eu cred ca in 2 ani ai tim sa iti dai seama ce vrei! Eu cred ca ea te-a uitat deja, mai bine pui capat relatie si fiecare isi vede de drumul lui. Sper ca te-am ajutat.

| anoniom explică (pentru Ary18):

Ma nu ma uitat.neam imbratisat da eu vreau sa o sarut...cum?