| anonim_4396 a întrebat:

Umm. M-am intrebat de mult timp daca un baiat ma place..Adica eu am sentimente pentru el, si el uneori se comporta diferit cand sunt langa el, adica el nu mai vorbeste deloc, mereu se uita la mine, ma mangaie pe cap, imi pune si o porecla si ieri a vrut sa se bage in seama cu mine si eu sunt foarte timida si nu a mers T_T ugh, totusi vreau sa imi spuneti daca ma place sau nu, si niste sfaturi sa vada ca il plac...

P.S. am 15 ani, stiu ca e ciudat sa fiu timida la varsta asta, dar vreau sa scap, adica nu cred ca nimeni o sa ma placa daca o sa fiu timida mereu;-;

Vreau niste sfaturi, thanks x

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e ciudat sa fii.plus te place. Il mângâi pe cap o sa functioneze.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Care cap?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu te gândii la prostii. E bine sa puna si ea mâna pe el. De fapt pe cap e ciudat, mai bine ar merge un scãrpinat pe spate :O

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne fereste, nici vorba, da un scarpinat chiar e sanatos sau un masaj

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pfoa as mângâia la toate fetele capul Dacã as primi un Masaj in schimb.

| gabriielaaa a răspuns:

Poate si el e timid si deoarece te place si tu pe el nu stiti cum să procedati eu zic să începeți usor si pe parcurs nu o să treacă timiditatea.