| cacharel a întrebat:

Un baiat cu, care am mai fost vrea acum sa ne impacam, dar eu nu vreau si nu stiu ce saii spun, dar sa nu-l ranesc

Răspuns Câştigător
| yanis a răspuns:

Spune-i ca nu vrei sa mai fii cu el... o sa se supere, dar o sa inteleaga
nu vreau sa ne certam. da' iti dau papuciihappy... daca esti de acord vom ramane amici... dar nu mai mult de atat

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Spune-i ca tu ti-ai continuat viata, de ce nu face si el la fel?

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Spune-i direct in fata, sau trimitei un mesaj pe telefon...cumva ca... "imi pare rau ca te refuz, dar am alt prieten", sau motivul.Nu trebuie sa-i dai prea multe detalii.
O sa inteleaga el pana la urma, si n-o sa se simta ca Julieta ranita.

O seara placuta!happy

| noname_9667 a răspuns:

Pai orice i`ai zice raspunsul negativ il va rani.
dar fa`o intr-un mod special

spune`i asa : mah sa stii ca eu chiar te-am iubit dar cu timpul sentimentele s`au schimbat.si nu sunt pregatita pentru o noua relatie cu tine. pur si simplu nu pot.scuzestraight face. ce a fost a fost.de`acum trebuie sa uitam unu de celalalt si vom trece noi si peste asta

eu asa am facut si am ramas amici

succes::**:

| dAN_9549 a răspuns:

Spune-i ca decizia care ai luat-o a fost definitiva si e mai bine sa ramaneti amici!

la urma urmei
orice ii vei zice il va rani!

| minnieee a răspuns:

Spune-i ca acum nu vrei nicio relatie acum sau ca nu mai tii la el ca inainte sau ca iti place de altcineva. Oricum nu-i spune "Nu". Doare.

| alessia a răspuns:

Ee. oricum o sa-l ranesti putin pentru ca raspunsul e nagativ. dar zii sa nu se supere. daca vrea sa fiti amici.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu