| Ella3133 a întrebat:

Un baiat de multe ori are ceva cu mine,ma sperie,face glume pe seama mea,radem de altii impreuna, ma mai impinge.Se poate sa ii placa de mine?

8 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

Sure.

| Creiot a răspuns:

Ia prinde-l odata intr-un loc mai retras si incearca sa-l saruti si ai raspunsul in 10 secunde!winking

| dragos9234 a răspuns:

Da

| Danutul22 a răspuns:

Eu asa faceam cu prima fata de care mam indragostit...deci parerea mea e ca da big grin

| Edy_Matache_1989 a răspuns:

Cred ca da

| Above a răspuns:

Incearca sa faci asa, cand esti singura cu el, spune-i "asa modul tau de a arata unei fete ca iti place de ea?" si vezi ce iti raspunde dupa aia iti vei da seama ce vrea happy

| smilingtothesun a răspuns:

Daaa. acum serios, sigur te place happy fuundabig grin

| alisalis11 a răspuns:

Sigur ca este indragostit de tine! Aproximativ totii baietii fac asemenea gesturi cand te place... Face asta doar ca sa il bagi in seama si pe el si vrea ca sa iti dai seama singura ca ii place de tine caci nu vrea sa iti spuna(poate este mai rusinos). sper ca te-am ajutat. FUNDA?