| AnemonaP a întrebat:

Un baiat intr-o seara m-a intrebat ce simt pentruel fiindca odata i-am spus ca il plac foarte mult, si ii spunc e simt si nu mai zice nimic, ies de pe mess, si a 2a zi il intreb daca s-a suparat pe mine fiindca nu a mai zis nimic, el a spus ca nu, si l-am intrebat pe el,, ce simte pentrumn "? si el a iesit dupa 2 sec dupa mess. Ce inseamna? Am dat pe detecor si era online, ori mi-a dat sa-mi apara ca nu este sau ori mi-a dat ignor. Peste cateva zile o prietena a vb cu el pe mess si a intrebat de ce ma evita, si a spus ca a borat toata saptamana, nu mi-a dat ignor dupa era la mine in lista a dat sa imi apara online, si l-a intrebat daca suntem impreuna si el,,big grin" adica ce vrea sa zica? Funda+vot cine ma ajuta cu un sfat
P. S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| DAC a răspuns:

Ce ar fi sa vorbiti voi fata in fata, fara alte confuzii?
Mai lasati messenger-ul asta, ca uite ce nelamuriri creeaza.
Daca vorbesti cu el fata in fata o sa ii vezi reactiile si trebuie sa te prinzi, ia incearca!