| AnemonaP a întrebat:

Un baiat intr-o seara m-a intrebat ce simt pentruel fiindca odata i-am spus ca il plac foarte mult, si ii spunc e simt si nu mai zice nimic, ies de pe mess, si a 2a zi il intreb daca s-a suparat pe mine fiindca nu a mai zis nimic, el a spus ca nu, si l-am intrebat pe el,, ce simte pentru mine "? si el a iesit dupa 2 sec dupa mess. Ce inseamna? Am dat pe detecor si era online, ori mi-a dat sa-mi apara ca nu este sau ori mi-a dat ignor Funda+vot cine ma ajuta cu un sfat

P. S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta crede ca ai zis doar asa ca sa ii faci lui pe plac si de fapt el crede ca nu il placi.Sunt momente cand cineva iti adreseaza o intrebare pe mss si nu poti raspunde decat dupa cateva minute (ai avut ceva de facut si nu ai fost in fata pc), motiv de interpretare pentru el ca nu vrei sa mai vb cu el, s-a suparat si s-a pus pe offline sau ti-a dat un mic ignore. Sfatul meu este sa ii spui ca efectiv nu ai putut sa ii raspunzi in secunda aia si chiar nu are motiv sa fie suparat din cauza asta. Sper sa iti fie de folos si sa reusiti in timp scurt sa fiti impreuna.Succes!

| Danyelusha a răspuns:

Eu cred ca el te place si ii e rusine sa recunoasca pentru ca tu ai spus ca nu mai simti nimic. Deaia cred ca a iesit de pe mess, nu voia nici sa te minta, dar nici sa iti spuna. Daca chiar il placi spune-i, apoi va recunoaste si el. Sper ca ti-m dat un sfat bunwinking

| Puffytza a răspuns:

Incearca sa ii spui face to face...sa il intrebi intr-o seara, caci asa nu poate sa mai fuga, si daca totusi fuge il poti urmari si poate deveni o secventa ca in filmele de dragoste.te place dar e prea rusinos si nu poate recunoastehappy