| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat mi-a spus me mess:,, jet=)`` Ce a vrut sa spuna? Asta dupa ce i-am dat o poza cu mine!

10 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ca e un needucat, adica ti-a dat flit, adica sa te duci!

| ღClauuღ a răspuns:

Adica sa nu mai vorbesti cu el ca nu i`a placut de tine. Si dupa incepe sa rada.

| kryszta a răspuns:

Presupun ca nu i-a prea placut poza ta...dar fi optimista mai sunt baieti pe lume:*

| Laurretta a răspuns:

Că nu îi place de tine sau de poza pe care i-ai dat-o! Asta a vrut să spună.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Ce baiat nesimtit. Asta inseamna ca nu ii place cum arati. Este un porc dal...

| InuIo a răspuns:

Pai crede ca esti urata si nu mai vrea sa vorbeasca cu tine.Imi pare rau sa te dezamagest dar cam asta inseamna.

| IngridTomlinson a răspuns:

A vrut sa spuna dispari sau hai pa ca nu i-a placut cum arati...da da-l dracu ca e prost asa se spune unei fete? trebuia sa ii dai igg... fundita

| Moler a răspuns:

Adica "mars, sa nu te vad"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia sa-i dai si tu o poza nud.

| CupcakkeCaffe a răspuns:

Poate a vrut sa spuna in sensul ca esti urata dar poate nu-i asa in orice caz nu cred ca i-a placut poza. Jet inseamna uneori Cara-te de aici.