| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat poate sa ejaculeze daca nu se simte atras de prietrna lui in timpul partidei?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca poate

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!

Ejacularea se datorează plăcerii fizice pe care o simte la actul sexual şi NU are legătură ( în general ) cu atracţia fizică.
Dar, atracţia fizică ( din partea partenerei sexuale ) poate AMPLIFICA excitaţia şi, respectiv, timpul ( sau modul ) de ejaculare.

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

Da, desi nu inteleg cum a ajuns sa faca sex cu cineva de care nu e atras...

| Felys a răspuns:

Tu crezi ca de propia palma este atras, si totusi ajunge la finalitate, asa ca eu cred ca orice femeie este mai buna decat mana proprie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Sigur că poate, de ce să nu poată?
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de baiat. unii pot, altii nu prea.

| SefaTa97 a răspuns:

Da logic. Pentru ca se excita.

| Violente a răspuns:

Dacă actul sexual are intensitate DA. Eu îți vorbesc din proprie experiență ca BĂIAT, dacă esti stresat ejaculezi foarte greu uneori DELOC iar dacă corpul tau nu este obișnuit cu al ei și ești la primul contact sexual, atunci sunt șanse FOARTE MARI să îți pierzi erecția, ce sa mai vorbim de ejaculat.