| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat rau care nu ma lasa in pace mai de mult iar acum nu prea ma baga chiar asa de tare in seama dar tot ma baga, care imi trimitea mesaje compuse de el despre mine, care mi-a zis ca daca eu as vrea sa fiu cu el nu ar vrea sa fie cu mine pentru a nu ma rani ca el este rau si multe altele. a zis ca ma place unei prietene dar nu il cred deloc.cateodata ma jigneste, ia pe altele in brate si nu stiu ce sa mai cred.Prietena mea imi zice ca el e indragostit de mine dar nu vrea sa recunoasca, el saptamana trecuta mi-a zis ca inca nu s-a nascut fata de care sa ii placa.ce sa mai cred? spune-ti voi va rog. dati-va cu parerea. in plus cand eram mici parintii nostri ziceau ca noi cand vom creste mari ne vom casatori.asta vroiau ei. Un an de zile cat am mers la scoala cu el nu m-a bagat deloc in seama, apoi in vacanta mi-a cerut nr de telefon. Va rog sa imi ziceti ce sa mai cred.ma place sau nu?

10 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Eu zic sa il ignori si sa mergi mai departe.vei sti cu siguranta cand iti bate inima in gat si ai fiori in stomac ca cel din fata ta este cel dorit in acel moment.restul numai de bine

| neutrino a răspuns:

Cum sa nu te placa! Inca putin si ai sa vezi ca el chiar te iubeste, dar nu este in stare sa-ti arate!

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu el între patru ochi o să vezi reacția lui atunci. Se dă el mare smardoi, dar te place.

| NuMaContrazice a răspuns:

Eu nu stiu ce sa spun, cred ca e cel mai imatur copil pe care l-am cunoscut in ultimul timp laughing, cati ani aveti, daca aveti sub 13 atunci se intelege comportamentul, e ceva tipic varstei. E posibil sa fie indragostit de tine si sa nu aiba curaj sa-ti spuna, sau pur si simplu vrea sa le arate parintilor ca nu va face cum vor ei.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Cunoscut =am auzit de el din spusele tale laughing, nu-l cunosc personal, sa nu se inteleaga altceva.

| OtipaOarecare a răspuns:

Nu-l baga in seama! Te va rani sigur!
Si eu cunosc cu astfel de specimen, care umbla dupa mine si facea ca si cel de care ai zis, si cand a vazut ca il refuz s-a gandit sa se combine cu my bff si sa imi faca in ciuda, iar dupa 3 zile a lasat-o si iar a apelat la mine.L-am refuzat si mi-a spus ca ma iubeste ca nu stiu ce, etc...Iti dai tu seama.Dar chestia este ca mi-a ranit cea mai buna prietena si il urasc.

De asta sa nu bagi niciodata in seama un astfel de baiat! Si nu neaparat trebuie sa aiba 13-14 ani.Aici este chestia de educatie...

| Rockafellas a răspuns:

Buna! Daca te jigneste inseamna ca este un retard cu atitudine, specimenele astea trebuiesc castrate, nu-ti pierde timpul, cauta-ti un baiat normal.

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Da dar cum sun toti copii din timpul de astazi neindrazneti si rusinosi nu are tupeu sati zica adevarul in fata. daca il eu tu mai dur o sati recunoasca iti zic din propia experienta!

| Luciannnn a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa faca sex cu tine