| anonim_4396 a întrebat:

Un prieten m-a intrebat ceva si eu nu am stiut sa-i raspund. Sper ca voi stiti! : Daca un copil de 14-15 ani are penisul mic (5-7 cm cand e in erectie) iar cand se masturbeaza ii iese 1-3 picaturi de sperma, poate fi impotet? Scuzati-ma dar nici eu nu stiu cand cineva este impotent laughing Iar daca cineva este impotent poate face un tratament ceva ca sa nu mai fie sa e pe veci?

Răspuns Câştigător
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Buna!
Pai in primul rand daca ii curge inseamna ca nu e impotent asa ca spune-i ca sa stea linistitwinking

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit nu esti impotent atata timp cat ti se scoala.

| MartinLutherKing a răspuns:

Stai linistit, ne-am dat seama ca esti tu acela. Dece te-ar ruga un prieten sa pui intrebari altora despre penisul lui? WTF laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dangel a răspuns:

1.Ipotent inseamna sa n-ai penis.
2. Nu e nevoie decat de 2 execitii simple garantate 100% cand penisul e in stare de erectie il prinzi de jos (de unde incepe) si il strangi astfel incat sangele sa stee sub presiune timp de 1-2. http://tehnici-potenta.uv.ro
3.Vorbesc serios
4.Stiu ca e o gluma.
N am nim9ic cu nimeni.Da frate cum s-o ai de 7 cm? Eu o am asa nesculata.Si am 14 ani.

Răspuns utilizator avertizat