| Chimilica a întrebat:

Un prieten ma place, este foarte frumos nu am ce sa zic, dar eu plac alt baiat. Ma simt foarte nasol pentru ca ma gandesc mereu la celalalt baiat. M-a intrebat prietenul asta daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca ma mai gandesc. As vrea sa ramanem doar prieteni dar eu am starnit chestia.
Nu o sa mai fie ca inainte nu? Nu o sa mai fie acea prietenie.
Funda + VOt

1 răspuns:
| JelLy_3370 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si ei erau si foarte buni prieteni.gandestete daca il lasi p asta care t place si il pastrezi p celalalt iar el nu t plk s va auzi si va ajunge si la urcehile baiatului care t plk si dupa eu una cred ca nu va mai vrea sa fie cu tine sfatul meu incearca cu baiatu` asta care t plk,va cunoastety mai bine si poate t indragostesty, daca celalalt t plk p tine poate sa se bage intre voi si na poate vei fi cu el, succes:*