| petalouda a întrebat:

Βuna imi intarzie menstruatia si nu stiu de ce, acum 2 luni mi-a venit pe 14 septembrie si luna trecuta pe 14 octombrie. De ce imi intarzie asa mult (mentionez ca nu am avut nici un contact sexual)

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești răcită sau dereglată hormonal.
Bea ceai de crețișoară, este un stimulent hormonal natural.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Chiar dacă până acum ai avut menstruația regulată, asta nu înseamnă că nu poate apărea o mică dereglare care întârzie apariția menstrei.
Pentru reglarea/declanșarea acesteia, îți recomand ceaiul de coada șoricelului sau de crețișoară.
Baftă!