| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc argila cosmetica? vreau sa-mi fac o masca cu argila pentru cosuri...si cam cat costa?

6 răspunsuri:
| Elysssa a răspuns:

La farmacie, la plafar, la supermarket si costa 1 leu, din cate stiu eu.Este foarte buna, o folosesc si eu.

| MyFirstLove a răspuns:

La farmacie.

| BlackNights a răspuns:

Eu mi-am luat o cutiuta cu mai multe plicuri(nu mai stiu exact cate)de la kaufland, la raionul de cosmetice.Am data vreao 10 lei pe ea.

| princess87 a răspuns:

La farmacie, in supermarket...nu e scumpa

| Bubbchac a răspuns:

Prin toate supermarketurile, la farmacie... thinking Cam peste tot. :p Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss

| ellaiella a răspuns:

Gasesti la un plafar si costa in jur de 1 leu 1, 5 lei pliculetzul
cel putin asa era acum un an