| vRawr a întrebat:

De unde imi pot atribui o masca de argila? Nu stiu exact cum este si ce este,dar am auzit ca este foarte buna,si am nevoie de mai multe detalii. Daca ma puteti ajuta, primiti funda. Am inteles ca pot face asta si manual [masca]. Unde gasesc "argila"? Si cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Argila gasesti la Plafar sau la farmacie. Foloseste-o conform prospectului.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Gasesti pudra de argila cosmetica la orice Plafar, chiar si in Kaufland la cosmetice. O prepari cu suc de lamaie.

| vRawr explică:

In plus am probleme cu punctele negre, si cred ca asta ma va putea ajuta.