| Pater a întrebat:

Unde pot gasi si eu o tipa(de la 18ani in sus.)desteapta, draguta, desteapta, care sa fie din Iasi si...sa fie "interesata"de femei? V-am dat gata, nu?

6 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Auzi.Vrei sa fie si lesbi?!

| DeEAஐ a răspuns:

Daaaa! era sa cad jos de pe scaun! nu mai pot! ce sa zic,nu am cuvinte! sunt terminata! mi-e rau! nu credeam ca asa ceva este posibil! nici eu nu am intalnit vreodata o tipa "desteapta, draguta, desteapta"oh go on! dar te sfatuies sa cauti o femeie interesata de o persoana de acelasi sex pe siteurile menite!

| LastChance a răspuns:

In Iasi

| myself a răspuns:

Nu numai dat gata si data viitoare poate cauti pe un site de matrimoniale...

| axaal20 a răspuns:

La cimitir.

| Shift a răspuns:

Nu am mai citit de la `Unde pot gasi si eu o tipa`. :]]
TPU nu e site de matrimoniale.;]