| z99fun a întrebat:

Unde v-ati intalnit partenerul (prieten/prietena/sot/sotie)?

27 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe strada, m-am impiedicat de picioarele lui.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

Totul a fost predestinat si (premeditat) laughing
Deci la piciarele lui statea norocul!

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Predestinat,poate.
Premeditat,sigur nu, el se intinsese cat era de lung, eu treceam in viteza si s-a intamplat.
Adica, nu-ti aduce anul, ce-ti aduce ceasul.
happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Tare comica faza. pai cum a continuat, si.a cerut scuze si ti.a cerut nr in schimb? ca asa se face mai nou laughing. ( daca vreti sa raspundeti-- )

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne-am luat la cearta...eu,afurisita,el nervos ca-si varsase cafeaua..am plecat, a venit dupa mine unde lucram si n-a mai plecat.
Ne-am imprietenit si end of story!
happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Frumos laughing

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba chiar mai mult de-atat, pot sa-ti spun!
happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Totusi, ia-ti facut cinsite cu o cafea? era vina voastra pana la urma laughing

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

De vreo 15 ani, eu fac cafeaua sa stii, se pune?
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Se pune se pune rolling on the floor

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Se intampla in anul '86 la o cununie civila, peste 2 ani in care nu ne-am mai vazut, a urmat cununia noastra si apoi nunta..si 2 ingerasi minunatilove struck
O zi bunahappy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La unitatea militara unde lucram. Venise sa se angajeze contabila.

| DeeaMarry a răspuns:

La o petrecere happy.

| Prezidentul a răspuns:

La petshop smug

| Crazyfish a răspuns:

Mi-ai stricat seara.
In tren, fir-as al dracului!

| MariusDeejay a răspuns:

Io am cunoscut_o in magazinul Billa.

| RAY a răspuns:

Pe centura

| OnuOnulică a răspuns:

In 2007 a fost prima iubire.La tara la bunica happy

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La gara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liceu

| NameHarris a răspuns:

Actuala iubita am vazut-o primadata in club dupa aceea nema intalnit intamplator la dentist si de acolo a pornit totulbig grin

| corhaz a răspuns:

Am trecut pe langa mereu.nu am intalnit-o

| lovemeoana a răspuns:

In parc

| AndaluziaM a răspuns:

La scoala

| AleisterHN a răspuns:

L-am găsit când jucam counter-strike cu nişte tipi şi vorbeam pe skype. (unde m-a înjurat... din dragoste, normal)

| larylarysa a răspuns:

La scoala

| RagnaRDET a răspuns:

Am găsit-o când mă jucam counter-strike cu nişte idioţi şi vorbeam pe skype, când deodata am primit un '' coechipier'' (acum acel coechipier mi-o ajuns nevastă) (prima oară am
înjurat-o dar nu am ştiut ce persoana minunata îi... scuze, TE IUBESC şi da te-am înjurat din dragoste :*)