| Linna a întrebat:

happy
Unde va petreceti sarbatoriile: x?
Pentru ca tot vin cu pasi repezi va urez un an nou mai bun si plin de bucurii si impliniri si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca:*
Sarbatorii >fericitebig grin

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! acasa, multumesc iti doresc un sfarsti de an plin de sanatate si bucurie si sa ai grija sa nu te ingrasi ))

| WooDeeMe a răspuns:

Sărbători fericite și ție! Cel mai frumos e să îți petreci sărbătorile în familie...Revelionul este frumos să-l petreci cu prietenii și familia... Fundă?