| Fragile a întrebat:

E REVELION! In primul rand vreau sa va urez un An Nou mai bun, plin de sanatate, bucurii, impliniri si tot ce va doriti! La multi ani 2011!
Acum vreau sa va intreb ce va doriti de Anul Nou? Ce doriti sa va aduca 2011? Vreau raspunsuri si cu putin umor, doar e Trivia/AMUZANTE.
Ia sa vedem cine e treaz sa raspunda acum ca e 1:18 noaptea!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Multumim frumos, si tie la fel, Catelusha!
Anul 2011 vreau sa-mi aduca sanatate, fericire, liniste sufleteasca, si sa scam odata de criza asta ca e jale cu ea.
Guvernul ne fura!
Hotii! waiting
Sunt multe persoane in care mai sunt prezente pe site, dar poate i-a intimidat intrebarea tahappy

Toate cele bune!happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu acum m-am trezit.
Dumnezeu știe ce mi-a mai pregătit în noul an.
La mulți ani!
Pa, pa.

| BlueBubble a răspuns:

Mie mi-a adus un telefoon rolling on the floor love struck. In rest, sper sa fiu fericita, sanatoasa si iubita. Nici nu vreau mai multe.

Întrebări recente