| criss86 a întrebat:

cum o sa petreceti de Revelion? Unde o sa mergeti?
V-a urez un an nou fericit plin de bucurii, impliniri si multa sanatate, si bineinteles noroc in dragoste:X La Multi Ani!

3 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

O sa merg la niste prieteni de familie, unde o sa ma distrez cu un prieten vechi din copilarie. O sa ne imbatam ca anul trecut, de am spart toate paharele cand dadeam cu tacamurile in ele laughing In rest, o sa stam trezi toata noaptea, in timp ce ii sorcovim pe cei din familie in somn, ca sa luam bani in plus dimineata laughing Sau radem iar de unchiul meu, pe care l-am filmat anul' trecut in timp ce ii puneam bomboane pe caphee hee Sper sa fie aceeasi distractie ca anul trecut happy

| Cretakeritza a răspuns:

In China la bunicamea cu KIKI panda al ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc Alesia si voi petrece revelionul in Franta la Paris! Voi unde il petreceti? Va urez un an nou fericit!laughing