| anonim_4396 a întrebat:

Uneori,cand iubim ceva ce noi zicem ca nu vom renunta niciodata la el, vrei sa adormi te gandesti numai la el..si nu mai poti sa-ti revi in fire...cand il placi cam preaaa mult si-l vezi pe facebook ca o place pe una dintr-a opta si-ti vine sa-i tragi un pumn in fata de cate ori il vezi! scuze dar pe scurt nu stiu ce sa fac.

e un baiat suuper dragut de care mie..imi cam place..si mi ciuda pe el ca si-a pus o poza pe facebook in care e o cu*va care pe mine ma dispera deja! frate cica la o prietena de-a mea ca aia se da la toti baietii si chestii d-astea..no bine eu de unde sa stiu ca o intreb pe ea ca eu nu-s de la scoala aia ca-s la nr.4 si ea la nr.1 si imi cam zice ce face el.

deci cel mai tare fratele meu m-a enervat ca ieri s-a intalnit cu el, si eram si eu de fata, si face ea ca:

"Auzi, tu stii unde sta nu stiu cine?
Aaa da stii magazinul ala Madonna?
Da
No la blocu' ala la apartamentul 8
Ok merci!
Ok paa
Auzi
Ce-i?!
Stiu o fata care te iubeste(eu)
Aha.
Si o cheama gabriela.
Mda...
Si e la avram stanca...stii tu nr 4
Da.are facebook?
Nu
Ce naspa...
O stii care?
Nu.
Dar cand am ocazia, sa ti-o arat?
Daa logic ca da.Dar acum inventezi?
Nu! In fine hai ca ne mai vedem ca eu ma duc sa-l caut pe ala..Pa!
Paa"

Si dupa-aia am inceput s-o cer ca de ce i-a dat indicii.
Acuma mi si rusine sa-l mai vad....Cu ochisorii aia caprui si mari de catelus, si cum se uita la mine ca un iepuras, si are o voce asa de pisoias dragut.Ce pot sa fac? Apropo sa-mi raspunda fetele ca baietii sunt baieti si..stiti cum e.
Dar va rog frumos, ajutati-ma! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Fii personal in legatura cu el ca e tare aiurea sa depinda interrelationarea voastra de altii big grin si restul... te descurci, ideea e sa nu mai ai intermediari din astia. cauta sa vb tu singura cu el

| AdyAdeluş a răspuns:

Fii atenta.Eu am o mica idee.Nu poti sa vorbesti cu el in fata? Ok.Nu va trebui.De acasa scrii un bilet si ii spui tot ce simti si la sfarsit te semnezi.Il rogi sa va intalniti, ca ai un bilet de la fata care il place.Si tu pleci repede. Sper ca te-am ajutat.Mult succes.

| SakonSIUkon a răspuns:

Eu tot nu pricep ce vrei...adica problema e tipa aia care apare in poza? pai daca el o place pe aia.

| GabiiHaș a răspuns (pentru SakonSIUkon):

1-observ ca nici nu ai citit(doar asa pe sarite...)
2-daca crezi ca fata aia din avatarul meu e problema, chiar esti proasta.

| xgd a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate...eu de mai bine de 4 ani sufar la fel si nu am gasit nici o cale. imi pare rau ca nu te ajut cu nimic puppy dog eyes incearca sa vorbesti cat mai mult cu el poate vei reusi sa-l aduci la tine kiss

| Taigaron2020 a răspuns:

Eu cred ca tu ar trebui sa lupti pentru cel pe care il iubesti.Nu o lasa pe ea sa faca ce vrea.Fii tare. Spune-i acelui baiat ce simti.arata-i ca-l iubesti asta e calea spre inima lui.

| GabiiHaș a răspuns (pentru Taigaron2020):

Abia daca stiu cum il cheama!