| anonim_4396 a întrebat:

Unii bărbați își iubesc atât de mult femeile, încât pentru a nu le uza, le folosesc pe ale altora.

http://lurrdock.wordpress.com/

3 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

De unde ai tras concluzia? iti iubesti asa de mult iubita incat te culci cu alta?laughingfii serios.ori o iubesti ori o inseli? s-au iti ti iubita pe post de servitoare?

| chio97 a răspuns:

Ce GLume de paralel cu viata ai in tine baiatu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

foaie verde foi de dud
ia sa ne mai pupi la ud
foaie verde foi ca dudu
sa ne pupe ludu udu
nu am nimic cu tine dar dupa ce am citit ceva din ce ai scris tu acolo m-a apucat si pe mine oarece,ca pe nichita staneascu cind era beat, adica mai tot timpul, cica foaie verede de-un albastru rau ma doare-un cal maiastru